close

More info

NARTY HEAD SUPERSHAPE I.SPEED + wiązania PRD12 !!

Wiązania: HEAD PR 12 GW BRAKE 85[F] (BLACK WHITE 2020)

Użytkownicy: Zaawansowany; Ekspert

Teren: Przygotowana trasa

Rocker: Speed Rocker

Technologie: KERS, ERA 3.0 S, Graphene, Ślizg UHM C, struktura Race RD

Konstrukcja: Worldcup Sandwich Cap !! 

Płyta: Multiflex PR

DŁUGOŚĆDZIÓBŚRODEKPIĘTKAPROMIEŃ
170119669814,3

W razie pytań zapraszamy do kontaktu. 

Paragon lub F-Vat oraz gwarancja producenta 24 miesiące!

 

Charakterystyka:

W skrócie Supershape Speed to genialne narty, polecane przez najlepszych dla najlepszych. Do produkcji tego modelu wykorzystano technologię KERS, dzięki której podczas wyjścia z zakrętu tylna część narty sztywnieje, dodając mocy i przyspieszenia na wzór turbosprężarki.

Najwęższy ślad HEAD Speed nieco mniejszy niż w modelu Magnum rocker daje mniejszą strefę komfortu, ale rekompensuje to większymi osiągami. Harmonijne połączenie szybkości i łatwości zapanowania nad nartą pozwalają jeździć maksymalnie szybko. Dodatkowo wiązania PRD 12 z diagonalnym tyłem zwiększają bezpieczeństwo jazdy.

Dodatkowym atutem są również wiązania PRD 12 GW BRAKE 85[F], wzmacniające potencjał jazdy bez potrzeby wysiłku, gwarantując jednocześnie pełne bezpieczeństwo.


Technologie:

 • ERA 3.0S - sportowa wersja technologii ERA3.0
 • Ślizg UHM C, struktura Race 
  najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych; technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury
 • Technologia KERS
 • Speed Rocker - lekkie podniesienie dziobów nart i klasyczny camber pod butem, to świetne osiągi i łatwa inicjacja skrętu w każdym śniegu. Konstrukcja 10% rocker i 90% camber to idealne połączenie aby osiągnąć dynamiczną nartę race'ową z nadwyzczajną zwinnością. Speed Rocker w nartach HEAD to reweleacyjne rozwiązanie.
 • Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap
 • Płyta TriFlex Kompatybilne z płytą Triflex w nartach linii Supershape.

Narty są fabrycznie zafoliowane a wiązania w pudełku.


Montaż wiązań na życzenie gratis.

Reviews

Grade 
2020-02-07

kupiłem...

...jeździłem i je po prostu uwielbiam! To jest sprzęt do zap*******nia. 80-90km/h? Żaden problem, pełna kontrola! Mają tylko jedną wadę: w Polsce brak jest tras na których ten sprzęt pokaże swoje możliwości.

  Write your review!

  Write a review

  NARTY HEAD SUPERSHAPE i.SPEED SW + PRD12

  NARTY HEAD SUPERSHAPE i.SPEED SW + PRD12

  Narty HEAD Supershape i.Speed to bardzo szybkie narty z grupy Performace do jazdy krótkim skrętem. Narty skierowane dla dynamicznie jeżdżących narciarzy. Head od lat zdobywa pierwsze miejsca na mistrzostwach świata w slalomie, dlatego spodziewaj się najlepszych nart na rynku! Stosowane technologie zostały sprawdzone przez najlepszych zawodników i potwierdzone licznymi medalami!

  Accessories

  4 other products in the same category: