close
Sale! KASK MARKER PHOENIX 2017 View larger

499,00 zł

-300,00 zł

799,00 zł

 • M (55-59 cm)

 • Dostawa gratis od 300zł*
 • Ski-rzepy gratis!
 • Montaż wiązań gratis!
 • Wysyłka w 24h
 • Zwrot/wymiana do 14 dni
 • Gwarancja 24 miesiące

More info

Kask Marker PHOENIX GREEN OTIS 3 BLOCK


Rozmiary :  M (55-59)   L  (59-63 cm) - z regulacją rozmiaru
Waga: 510g - rozmiar M , 540g - L
Certyfikaty: CE EN 1077:2007

Nr. kat: 165401.23

Cena katalogowa kasku to 800zł !!

Opis na stronie producenta:

http://marker.net

phoenix_yt.jpg

WYPOSAŻENIE KASKU:

 • hybrydowa konstrukcja skorupy 
 • wkładki ochronne ORTEMA X4
 • system regulowanej wentylacji MarkAIR Channel
 • regulacja rozmiaru kasku RTS
 • wygodne magnetyczne zapięcie FIDLOCK OG
 • wyściółka XDRY PERFORMANCE
 • polikarbonowe wzmocnienie krawędzi
 • audio-kompatybilne odpinane ochraniacze na uszy
 • odpinana wkładka wewnętrzna
 • pasek do mocowania gogli
 • pokrowiec na kask

Szczegółowe informacje o serii Marker Phoenix na stronie producenta -> http://marker.net

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Krakowie!


Paragon lub f-vat ! Gwarancja 24-miesiące producenta!

Niemiecka firma Marker jest partnerem grupy Volkl Marker Dalbello odpowiedzialna za najwyższej klasy akcesoria narciarskie.

Polecane każdemu kto poważnie myśli o bezpieczeństwie podczas uprawiania sportów zimowych.

untitled27.jpg

Dzięki perfekcyjnemu dopracowaniu oraz wielu detalom, kompletnie nowa kolekcja kasków Markera została wyróżniona na targach ISPO jako produkt roku.

Marker PHOENIX !! Najwyższy model Marker'a

Nowa koncepcja kasku, opracowana we współpracy z niemiecką firmą Ortema. Model Phoenix Otis, w czterech newralgicznych punktach (czoło, skronie, potylica), posiada dodatkowe podkładki opracowane przez firmę Ortema. Charakteryzują sie one bardzo skuteczną absorpcją uderzeń, przy minimalnej grubości. Materiał, z którego są wykonane, posiada pamięć kształtu (po dopasowaniu sie do głowy) i nie zmienia swoich właściwości ochronnych bez względu na temperaturę otoczenia. Wyściółkę wewnętrzna wykonano z włókien Coolmax, co gwarantuje intensywne odprowadzenie potu przy zachowaniu podstawowych warunków higienicznych. Skorupę kasku wykonano w technologii HYBRID SHELL CONSTRUCTION – wewnątrz komfortowa i lekka, z zewnętrzna super wytrzymała warstwa z ABS, absorbująca i rozprowadzająca energię uderzenia na całą powierzchnię kasku. Za pomocą pokrętła RTS możemy regulować rozmiar na całym obwodzie kasku, w zależności od wielkości głowy. Kask posiada wydajną wentylację z regulacją zapewniającą wewnątrz stałe warunki termiczne, dzięki kanałom wentylacyjnym, znajdującym się pomiędzy skorupą kasku a jego wnętrzem, co zapewnia stały dopływ świeżego powietrza i odprowadzenie wilgoci. Kanały wentylujące zastały tak zaprojektowane, żeby współpracować z układem wentylacji gogli Marker, gwarantując krystaliczna widoczność przez niezaparowane soczewki. Zaprojektowane z myślą o wysokim stopniu bezpieczeństwa, łatwej i szybkiej obsłudze i wygodzie użytkowania w każdych warunkach przez cały dzień.


Gwarantujemy satysfakcję i pewność zakupu!

Technologie:

marker_tech-airchannel.jpg

MARKAIR CHANNEL VENTILATION SYSTEM. Specjalnie wyprofilowane otwory wentylacyjne zapewniaja wentylację i wymianę powietrza, niedopuszczając do przegrzania głowy użytkownika. Otwory zostały tak wyprofilowane, żeby nie "wyrzucać" pary i ciepłego powietrza na gogle. Tym sposobem nie ulegają one niepotrzebnemu zaparowaniu. 

marker-tech-rts.jpg

RTS FIT SYSTEM. Za pomocą specjalnego pokrętła, w prosty sposób można dopasować kask do kształtów anatomicznych użytkownika. Podczas upadku cały system nie ulega deregulacji nadal pewnie chroniąc głowę przed kontuzją.

 

marker-tech-hybrid.jpg

HYBRID SHELL CONSTRUCTION. Konstrukcja kasku jest oparta na materiałach o różnej gęstości i masie, dzięki czemu całość nie jest zbyt ciężka a jednocześnie bardzo bezpieczna podczas upadku i niesamowicie kofortowa podczas zjazdu. 

marker-tech-2clima.jpg

2 POSITION CLIMATE CONTROL. Otwory wentylacyjne posiadają specjalne klapy zamykające połączone z wygodnym w użyciu suwakiem, którym można je przymknąć lub całkowicie zamknąć. Całkowite zamkniecie otworów wentylacyjnych nie eliminuje wentylacji wewnątrz kasku.

 

marker-tech-fidlock.jpg

FIDLOCK OG SNAP. Szybki, magnetyczny system zamykania pasków można obsłużyć nawet jedną ręką odzianą w rękawicę. Klamry są wytrzymałe mechanicznie i nie powodują obtarć podbródka.

marker-tech-audio-ready.jpg

REMOVABLE EARPADS – AUDIO READY. Osłony na uszy, które można szybko wymontować i wyprać w ciepłej wodzie. Osłony zapewniają dodatkową izolację termiczną uszu i świetnie współpracują ze wszystkimi systemami audio oraz telefonami komórkowymi.

marker-tech-edge-protection.jpg

EDGE PROTECTION. Brzeg kasku został wzmocniony specjalną warstwą polikarbonową, która zabezpiecza kask przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu i zwykłego użytkowania.

marker-tech-safty-lock.jpg

GOGGLE SAFETY LOCK. Specjalny zatrzask umożliwia zabezpieczenie gogli narciarskich przed niekontrolowanym spadaniem. Zatrzask przytrzymuje opaskę chroniąc gogle przed spadaniem i zagubieniem w puchu.

Reviews

Write a review

KASK MARKER PHOENIX GREEN 2017

KASK MARKER PHOENIX GREEN 2017

Nowa koncepcja kasku, opracowana we współpracy z niemiecką firmą Ortema. Model Phoenix Otis, w czterech newralgicznych punktach (czoło, skronie, potylica), posiada dodatkowe podkładki opracowane przez firmę Ortema. 

11 other products in the same category: