• -zł200.00

Gogle Marker 16:10+ Blue/Green Plasma + Szybka

zł699.00
zł499.00 Save zł200.00
VAT included Lowest price within 30 days before promotion: zł499.00

Marker 16:10+Map to najwyższej jakości gogle w zestawie z dodatkową szybką. Oprawka chroniąca kości policzkowe oraz warstwa MAP absorbująca wstrząsy. Soczewki z technologią DUAL BIONOMIC, grubsze w centrum optycznym i cieńsze na zewnątrz, zapewniają krystaliczną czystość obrazu, bez zniekształceń.

Quantity Last items in stock

  Secure Payment Gateway

Przelewy24

  Quick shipping

We ship in Poland within 1-3 days

  Easy returns

You have 14 days to resign

Gogle Marker 16:10+MAP Blue 2019

Kolor szybki: greem plasma  

Rozmiar: Large Fit

Certyfikatry: CE-EN-1077-2007-Class-B

Cechy: 100% kompatybilności z kaskiem

Zestaw: pudełko iworeczek z mikrofibry

Lense: 100% UV A/B/C Technology

W zestawie dodatkowa soczewka Clarity Mirror rozjaśniająca na szare i pochmurne dni. 

Porównanie kolorów szybki na stronie producenta:  https://www.marker.net

 

Wraz z goglami, zestaw zawiera:

 • woreczek na gogle z micro fibry, który stanowi też dobre narzędzie do czyszczenia soczewek
 • wentylowane neoprenowe pudełko (na gogle czy też wymienną szybkę gdy jesteśmy na stoku)
 • dodatkowo wymienna szybka na pochmurne dni Clarity Mirror - zapinanie magnetyczne (Łatwy i szybki sposób na zmianę soczewki)
 

Gogle narciarskie Marker 16:10+MAP

Nowa odsłona gogli MARKER'a to efekt połączenia pracy niemieckich inżynierów z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów na rynku.

Najwyższej jakości gogle. Oprawka chroniąca kości policzkowe oraz warstwa MAP absorbująca wstrząsy. Soczewki z technologią DUAL BIONOMIC, grubsze w centrum optycznym i cieńsze na zewnątrz, zapewniają krystaliczną czystość obrazu, bez zniekształceń. Podwójne soczewki odseparowane są warstwą powietrza, które kompensuje różnice temperatur, co w rezultacie zapobiega parowaniu. Zewnętrzna część soczewek pokryta jest filtrem NMT OPTIC, który minimalizuje ryzyko zadrapań i rozmazów, jest odporny na wodę, pot i zabrudzenia oraz umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie. 100% ochrony przed promieniami UV A/B/C. Przeznaczenie soczewek GREEN PLASMA – VLT 15%, S3, szyba na bardzo jasne, słoneczne dni. System wentylacyjny jest w pełni zintegrowany z systemem wentylacyjnym w kaskach Marker i zapobiega nadmiernemu poceniu się i parowaniu gogli. Elastyczny pasek z antypoślizgowym pokryciem - gogle przylegają do twarzy, nie zsuwają się i nie powodują nadmiernego ucisku. Wewnętrzna gąbka z MAP gwarantuje komfort noszenia i idealne dopasowanie do twarzy. Wraz z goglami w skład zestawu wchodzi: woreczek na gogle z micro fibry, wentylowane neoprenowe pudełko, oraz dodatkowa szyba CLARITY VLT 68%, S1, do stosowania w niekorzystnych warunkach pogodowych. Bardzo duże pole widzenia, wymienna szyba, zwiększona ochrona - gogle 16:10+ MAP to doskonały wybór!Krystaliczną czystość obrazu i pełen komfort użytkowania modelu 3D+ zapewnia pakiet następujących rozwiązań technologicznych: 

Soczewki

 • wykonane w technologii Bionomic Curve Lens, grubsze w centrum optycznym i cieńsze na zewnątrz, dzięki czemu pozbawione zniekształceń fale, docierają prosto do oka, co powoduje, że wszystko, co widzisz jest identyczne w rzeczywistości
 • podwójne soczewki odseparowane są warstwą powietrza, które kompensuje różnice temperatur, co w rezultacie zapobiega parowaniu
 • zewnętrzna część soczewek pokryta jest warstwą opatentowanego przez Markera materiału, wykonanego w technologii NMT OPTIC, który minimalizuje ryzyko zadrapań i rozmazów, jest odporny na wodę, pot i zabrudzenia, takie jak kurz czy odciski palców oraz umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie
 • 100% ochrony przed promieniami UV A/B/C
 • specjalne otwory to część składowa systemu wentylacyjnego, który zapewnia niezakłócony przepływ powietrza, co zapobiega nadmiernemu poceniu się i parowaniu gogli. System wentylacyjny jest w pełni zintegrowany z systemem wentylacyjnym w kaskach Markera.

Przeznaczenie soczewek

 • GREEN PLASMA – gogle na bardzo jasne, słonecznie dni
 • BLUE HD – gogle z polaryzacją na bardzo jasne, słonecznie dni
 • RED PLASMA – gogle na słonecznie i pochmurne dni
 • BLACK LIGHT HD – gogle z polaryzacją na bardzo słonecznie i pochmurne dni
 • SURROUND – uniwersalne gogle na wszystkie warunki
 • CLARITY – rozjaśniające soczewki na niekorzystne warunki pogodowe

Rama

 • gogle Markera wykonane zostały z produkowanego w Niemczech materiału ELASTOGRAN, który jest niezwykle elastyczny bez względu na zakres temperatur, w których jest używany. Dzięki temu gogle przylegają idealnie to każdego konturu twarzy i nosa, nie zsuwają się i nie powodują nadmiernego ucisku, w każdych warunkach pogodowych.
 • wewnętrzna strona gogli pokryta jest oddychającą pianką składającą się z 3 warstw o różnej twardości. Warstwa przylegająca do twarzy jest najbardziej miękka i skutecznie odprowadza pot od skóry.
 • kształt ramy w 100% pasuje do wszystkich kasków Markera

Pasek

 • wykonany został z bardzo trwałych materiałów, równomiernie rozkłada nacisk dookoła głowy nie powodując ucisku w pojedynczych miejscach, wewnętrzna strona paska pokryta została warstwą silikonu, dzięki czemu pasek pozostaje zawsze w tej samej pozycji, nie ześlizguje się z kasku.

Niemiecka firma Marker jest partnerem grupy Volkl Marker Dalbello odpowiedzialna za najwyższej klasy akcesoria narciarskie wyróżnianych na targach ISPO! 

142302-G-4
1 Item

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password