close

More info

Gogle Marker 3D+MAP WHITE 2019

Kolor szybki: BLUE HD MIRROR z polaryzacją 

Certifykaty: CE EN 174:2001, OPTICAL CLASS 1

Nr. kat: 16830015073

Rodzaj oprawki: Large Fit

 

W zestawie dodatkowa soczewka Clarity Mirror rozjaśniająca na szare i pochmurne dni. 

Porównanie kolorów szybki na stronie producenta:  https://www.marker.net

 

Wraz z goglami, zestaw zawiera:

 • woreczek na gogle z micro fibry, który stanowi też dobre narzędzie do czyszczenia soczewek
 • wentylowane neoprenowe pudełko (na gogle czy też wymienną szybkę gdy jesteśmy na stoku)
 • dodatkowo wymienna szybka na pochmurne dni Clarity Mirror - zapinanie magnetyczne (Łatwy i szybki sposób na zmianę soczewki)
 

Gogle narciarskie Marker 3D+MAP

Nowa odsłona gogli MARKER'a to efekt połączenia pracy niemieckich inżynierów z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów na rynku.

Rezultaty przerosły oczekiwania najzagorzalszych fanów niemieckiej marki. Filtr NMT OPTIC minimalizuje ryzyko zadrapań i rozmazów, odporny na wodę, pot i zabrudzenia.100% ochrony przed promieniami UV A/B/C. Przeznaczenie soczewek BLUE HD – VLT 12%, S3, szyba z polaryzacją na bardzo jasne, słoneczne dni.
System wentylacyjny jest w pełni zintegrowany z systemem wentylacyjnym w kaskach Markera i zapobiega nadmiernemu poceniu się i parowaniu gogli.
Wnętrze strona gogli pokryte oddychającą pianką składającą się z 3 warstw o różnej twardości. Warstwa przylegająca do twarzy jest najbardziej miękka i skutecznie odprowadza pot od skóry.  
Największe "bezramkowe" gogle MARKER 3D MAP w kolekcji z możliwością szybkiej zmiany szyby! Większe gogle to większa ochrona kości policzkowych. W tym modelu zastosowano rewolucyjne tworzywo MAP absorbujące energię uderzenia. Soczewka z technologią DUAL BIONOMIC skonstruowana jest na kształ ludzkiego oka dla wyeliminowania zniekształceń. Dzięki niej, mamy gwarancję krystalicznej przejrzystości. Zastosowany filtr NMT OPTICS odpowiada za zapobieganie osadzania się brudu, kurzu, wody i tłuszczu na soczewce. Bardzo łatwo można zetrzeć odciski palców, czy wodę, bez obawy o uszkodzenie soczewki. Gogle Marker zapewniają pełną ochronę przed promieniami UVA, UVB, UVC. Przeznaczenie soczewek BLACK LIGHT HD – VLT 21%, S2, szyba z polaryzacją na bardzo jasne, słoneczne i lekko zachmurzone dni. System wentylacyjny jest w pełni zintegrowany z kaskami Markera i zapobiega nadmiernemu poceniu się i parowaniu gogli. Pasek od wewnętrznej strony posiada silikonową warstwę zapobiegająca przesuwaniu się na kasku. Trójwarstwowa pianka Xdry o różnych gęstościach gwarantuje optymalne dopasowanie do kształtu twarzy. Wraz z goglami w skład zestawu wchodzi: woreczek na gogle z micro fibry, który stanowi też dobre narzędzie do czyszczenia soczewek, wentylowane neoprenowe pudełko, oraz dodatkowa wymienna rama z soczewką CLARITY VLT 68%, S1, do stosowania w niekorzystnych warunkach pogodowych. Niemiecka inzynieria i materiały najwyższej jakości - gogle 3D MAP to zdecydowanie produkt premium.

Krystaliczną czystość obrazu i pełen komfort użytkowania modelu 3D+ zapewnia pakiet następujących rozwiązań technologicznych: 

Soczewki

 • wykonane w technologii Bionomic Curve Lens, grubsze w centrum optycznym i cieńsze na zewnątrz, dzięki czemu pozbawione zniekształceń fale, docierają prosto do oka, co powoduje, że wszystko, co widzisz jest identyczne w rzeczywistości
 • podwójne soczewki odseparowane są warstwą powietrza, które kompensuje różnice temperatur, co w rezultacie zapobiega parowaniu
 • zewnętrzna część soczewek pokryta jest warstwą opatentowanego przez Markera materiału, wykonanego w technologii NMT OPTIC, który minimalizuje ryzyko zadrapań i rozmazów, jest odporny na wodę, pot i zabrudzenia, takie jak kurz czy odciski palców oraz umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie
 • 100% ochrony przed promieniami UV A/B/C
 • specjalne otwory to część składowa systemu wentylacyjnego, który zapewnia niezakłócony przepływ powietrza, co zapobiega nadmiernemu poceniu się i parowaniu gogli. System wentylacyjny jest w pełni zintegrowany z systemem wentylacyjnym w kaskach Markera.

Przeznaczenie soczewek

 • GREEN PLASMA – gogle na bardzo jasne, słonecznie dni
 • BLUE HD – gogle z polaryzacją na bardzo jasne, słonecznie dni
 • RED PLASMA – gogle na słonecznie i pochmurne dni
 • BLACK LIGHT HD – gogle z polaryzacją na bardzo słonecznie i pochmurne dni
 • SURROUND – uniwersalne gogle na wszystkie warunki
 • CLARITY – rozjaśniające soczewki na niekorzystne warunki pogodowe

Rama

 • gogle Markera wykonane zostały z produkowanego w Niemczech materiału ELASTOGRAN, który jest niezwykle elastyczny bez względu na zakres temperatur, w których jest używany. Dzięki temu gogle przylegają idealnie to każdego konturu twarzy i nosa, nie zsuwają się i nie powodują nadmiernego ucisku, w każdych warunkach pogodowych.
 • wewnętrzna strona gogli pokryta jest oddychającą pianką składającą się z 3 warstw o różnej twardości. Warstwa przylegająca do twarzy jest najbardziej miękka i skutecznie odprowadza pot od skóry.
 • kształt ramy w 100% pasuje do wszystkich kasków Markera

Pasek

 • wykonany został z bardzo trwałych materiałów, równomiernie rozkłada nacisk dookoła głowy nie powodując ucisku w pojedynczych miejscach, wewnętrzna strona paska pokryta została warstwą silikonu, dzięki czemu pasek pozostaje zawsze w tej samej pozycji, nie ześlizguje się z kasku.

Niemiecka firma Marker jest partnerem grupy Volkl Marker Dalbello odpowiedzialna za najwyższej klasy akcesoria narciarskie wyróżnianych na targach ISPO! 

Reviews

Write a review

GOGLE MARKER 3D+ MAP WHITE 2019 - Blue HD mirror

GOGLE MARKER 3D+ MAP WHITE 2019 - Blue HD mirror

Największe "bezramkowe" gogle MARKER 3D MAP w kolekcji z możliwością szybkiej zmiany szyby! Większe gogle to większa ochrona kości policzkowych. W tym modelu zastosowano rewolucyjne tworzywo MAP absorbujące energię uderzenia. Soczewka z technologią DUAL BIONOMIC skonstruowana jest na kształ ludzkiego oka dla wyeliminowania zniekształceń.

4 other products in the same category: