• On sale!
  • -zł400.00
Buty DALBELLO PANTERRA 90 2021

Buty Dalbello PANTERRA 90 GW 2021

zł1,599.00
zł1,199.00 Save zł400.00
VAT included Lowest price within 30 days before promotion: zł1,199.00

Buty narciarskie Dalbello Panterra 90 jest skierowany w stronę średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Te osoby, które szukają w pełni funkcjonalnego buta z niesamowitą wydajnością i komfortem, pokochają nowy przeprojektowany model Panterra 90.

Długość wkładki
Quantity Last items in stock

  Secure Payment Gateway

Przelewy24

  Quick shipping

We ship in Poland within 1-3 days

  Easy returns

You have 14 days to resign

Buty Narciarskie Dalbello Panterra 90 2021

Szerokość: 100-102 - regulowana - V.V.F. System: Variable Volume Fit

Tylko ostatnie pary na wyprzedaży !! 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego a doradzimy odpowiedni sprzęt narciarski.

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Krakowie!

Gwarancja 24-miesiące producenta!

Pełny opis technologii oraz specyfikacja na stronie producenta:  https://www.dalbello.it

Charakterystyka:

3-częściowa konstrukcja Cabrio firmy Dalbello zapewnia reagulowany i spójny flex przy zachowaniu znakomitej siły bocznej i tylnej. Technologia Contour 4 Fit umożliwia ścisłe dopasowanie anatomiczne, dostosowując się do newralgicznych miejsc, które w odniesieniu do butów wyliczają narciarze, podczas gdy system VFF Fit umożliwia szybką i precyzyjną regulację szerokości wkładki w zakresie 100-101-102 mm dzięki przedniej klamrze nad palcami stopy. Zastosowane w butach rozwiązania ułatwiają jazdę na nartach z nowym profilem – Rocker, gdzie np. zbytnie pochylenie ciała do przodu odciąża nam tyły, powodując utratę kontroli. Center Balanced “Rocker” Stance umożliwia bardziej pionową postawę ciała zachowując linię pięta-biodra-głowa polepszając środek ciężkości użytkowników nart z rockerem, aby uzyskać większą siłę i kontrolę przy mniejszym wysiłku. Dostępne z wysokiej jakości butem wewnętrznym TRUFIT Performer, który dopasowuje się do stopy pod wpływem ciepła.

Skorupa buta

Projektując wewnętrzny kształt skorupy buta, uwzględniono nie tylko anatomię stopy, ale przede wszystkim cztery krytyczne miejsca, w których najczęściej występują jej nietypowe odkształcenia. Są to: kostki, pięta, strefa palców i wewnętrzna strona podbicia. Stworzono tzw. cztery „strefy komfortu” zwiększając punktowo objętość butów. W ten sposób, w czasie zapinania, idealnie dopasowują sie do stopy. Środkowa klamra Dynalink ustawiona pod katem, umożliwia optymalną stabilizację pięty. Dwustopniowy mechanizm usztywniający cholewkę pozwala na progresywny wzrost sztywności w miarę zwiększania wychylenia cholewki. Dodatkowa guma na podeszwie zabezpiecza przed poślizgiem, ułatwia chodzenie i umożliwia krótka wspinaczkę.

Klamra Dynalink

Środkowa klamra Dynalink ustawiona pod katem, umożliwia optymalną stabilizację pięty. Dwustopniowy mechanizm usztywniający cholewkę pozwala na progresywny wzrost sztywności w miarę zwiększania wychylenia cholewki. Dużą nowością jest VVF – system regulacji szerokości buta w strefie palców w zakresie 100-102mm. Cały but wewnętrzny wykonano z nowych, niezwykle lekkich materiałów, ułatwiających i przyspieszających ich termiczne formowanie.

Nowa geometria

Panterra posiada nową geometrię ustawienia stopy w bucie – o 15% bardziej spionizowaną cholewkę. Takie ustawienie wymusza neutralną sylwetkę narciarza ułatwiającą utrzymać środek ciężkości ciała idealnie nad środkiem narty. Ułatwia to jazdę na nartach z nowym profilem – Rocker, gdzie np. zbytnie pochylenie ciała do przodu odciąża nam tyły, powodując utratę kontroli. Dzięki dużej ilości regulacji, model ten, można idealnie dopasować do każdego rodzaju narciarstwa, które nam sie zamarzy, od agresywnej jazdy na stoku do freeridu w puchu i krótkiej wspinaczki i w pełni można wykorzystać
możliwości współczesnych nart o rockerowych profilach.

D190600410
1 Item

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password