close

More info


Buty albello Luna 80 Women kolekcja 016

Twardość: 80

Szerokość wkładki: 101 mm

Grupa: ALL MOUNTAIN ( na każde warunki )

Dostępne rozmiary na aukcji :  255 mm 

 

Tylko ostatnie pary na wyprzedaży !! 

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego a doradzimy odpowiedni sprzęt narciarski.

 

Opis technologii na stronie producenta Dalbello.

 

Charakterystyka:

Luna skierowana dla ambitnych średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarek. Konstrukcja Luny zawiera wiele rozwiązań poprawiających osiągi zaczerpniętych z butów do najbardziej ekstremalnego narciarstwa - Krypton łącznie z technologią SKI HIKE - ułatwiającą krótkie podejścia do miejsca rozpoczęcia zjazdu.

 

Buty z linii Luna to damski odpowiednik linii Aspect - posiadają wszystkie rozwiązania techniczne zastosowane w modelach męskich oraz dodatkowe rozwiązania uwzględniające specyfikę kobiecej anatomii. Buty dla narciarek szukających nowoczesnego, zaawansowanego technicznie i komfortowego modelu do rekreacyjnego narciarstwa. Lekkie i wygodne buty przeznaczone dla narciarek lubiących zróżnicowany teren i śnieg, którzy szukają zwiększonego komfortu w butach narciarskich. Koncept Cabrio, Contour 4, Rocker Stance, termoformowalny but wewnętrzny, mechanizm Ski/Hike sprawiają, że Luna to prawdopodobnie najlepiej wyposażone i komfortowe


Reviews

Write a review

Buty Dalbello Luna Women 80 kolekcja 2016

Buty Dalbello Luna Women 80 kolekcja 2016

Idealny but dla średnio i dobrze jeżdżących  narciarek szukających lekkiego i komfortowego buta. Dzięki technologii Bi-Injection (podwójny wtrysk tworzywa) charakteryzują się dużym komfortem i bardzo łatwą obsługą. Komfortowe buty wewnętrzne zapewniają ciepło i wygodę przez cały dzień użytkowania.

11 other products in the same category: