VÖLKL WINTER TOUR 2020 – Testy narciarskie

VÖLKL WINTER TOUR 2020 – Testy narciarskie

Kolekcja Nart VOLKL 2019/2020

Jak pewnie wiele osób wie, firma VOLKL od kilku lat zapewnia darmowe testy swojeje najnowszej kolekcji nart. Jest to świetna inicjatywa i warto podkreślić, że tylko nieliczne firmy dają taką możliwość w Polsce.

Wydarzenie „VÖLKL WINTER TOUR” w tym roku zaczyna się 19 stycznia i trwa do 23.02. Odbywa się w większości dużych ośrodków narciarskich takich jak: Kurza Góra(19.01) , Kotelnica Białczańska (1.02), Jaworzyna Krynicka (3.02) czy też w Szczyrku(17.02).

Jest to świetna okazja, aby poznać najnowszą kolekcję, która w sprzedaży będzie dopiero w następnym sezonie. Tak na prawdę, jest to przed premiera nart, która będzie miała miejsce dopiero na targach ISPO 3 lutego! Tym samym uczestnicy mają możliwość zobaczyć narty, które jeszcze nie są oficjalnie nigdzie przedstawione.

Winter tour na żywo:

Testy nart są darmowe, dlatego zachęcamy wszystkich do wzięcia w nich udziału. Dodatkową zaletą jest możliwość rozmowy z fachowcami z VOLKL Polska o najnowszych nowinkach technologicznych oraz zmianach w nadchodzącym sezonie.

VOLKL WINTER TOUR 2020
VOLKL WINTER TOUR 2020

Super zdjęcia!

★★★★★
5 5 1
Dzięki za zdjęcia!

Podziękowanie za katalog

★★★★★
5 5 1
Polecam przeglądnąć. Fajnie, że katalog jest w języku polskim. Producent dokładnie opisuje technologie. Dzięki za katalog!

Super narty!

★★★★★
5 5 1
Wow narty robią wrażenie!