Narty VOLKL SL UVO 2019 – co nowego?

Narty VOLKL SL UVO 2019 – co nowego?

Narty slalomowe to najlpopularniejsza grupa nart spotykana na stokach w Polsce, ale również w krajach alepejskich, dlatego też co roku budzą one najwięcej emocji na Międzynarodowych Targach Sprzętu i Mody Sportowej ISPO w Monachium.

Firma VOLKL nieustatnie zaskakuje nas nowymi ulepszeniami w swoich nartach i tym samym nie bez powodu zasłużyła sobie na miano jednego z najlepszych producentów nart na świecie od Europy po Japonie i Stany Zjednoczone. Mimo, że narty VOLKL SL UVO każdej zimy są bardzo wysoko oceniane, w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm, VOLKL nie stoi w miejscu i nie zmienia tylko „kolorystki” w swoich modelach, ale również wprowadza nowe technologie. I tak jest również teraz.

 

Narty VOLKL SL UVO 2019 Narty VOLKL SL UVO, kolekcja 2019

Zmiany w SL UVO 2019 – jest ich wiele.

Choć na pierwszy rzut oka, narty wyglądają podobnie jak zeszłoroczne, nowy model SL UVO wprowadza wiele zmian w stosunku do swoich poprzedników 2017 i 2018:

  • Nowe taliowanie, szerszy dziób i tył nart
  • Mniejszy pormień skrętu (12,6m zamiast 12.7m dla długości 165cm)
  • Szybszy ślizg P-Tex 4504 zamiast P-Tex 4500
  • Tłumienie drgań 3D UVO ( dodano system pionowego tłumienia)
  • Technologia 3D Glass

Narty VOLKL SL UVO 2019

Jak się jeździ na nowych nartach VOLKL SL UVO 2019?

Chyba najlepiej może nam o tym opowiedzieć sam Reilly McGlashan autor filmu prezentujący możliwośći nowych SL UVO 😉 Jak się możemy domyślić jeździ mu się co najmniej „rewelacyjnie”!

Film z jazdy carvingowej VOLKL SL UVO poniżej:

 

Narty VOLKL kmsport

 

Super zdjęcia!

★★★★★
5 5 1
Dzięki za zdjęcia!

Podziękowanie za katalog

★★★★★
5 5 1
Polecam przeglądnąć. Fajnie, że katalog jest w języku polskim. Producent dokładnie opisuje technologie. Dzięki za katalog!

Super narty!

★★★★★
5 5 1
Wow narty robią wrażenie!